Od 11 marca 2020 do odwołania w Bielsku-Białej nie będą się odbywały zapowiedziane imprezy kulturalne -> [koronawirus.html]
 Fabryka Sensacji, fotos z nagrania dokonanego 27.04.2020
Teatr

Teatr Polski - Fabryka Sensacji i przygotowania do premiery

  •  Teatr Polski
    ul. 1 Maja 1
  •  Wstęp: on-line

Na swojej stronie internetowej Teatr Polski w Bielsku-Białej pisze:

Oczekiwanie się dłuży, ale na pewno warto czekać! Mamy mocne poczucie, że już niedługo nastąpi wreszcie jego kres. A w międzyczasie wciąż myślimy o tym, jak umilić i skrócić naszym Widzom ten niewesoły okres. Dlatego jesteśmy wciąż obecni w Internecie, w mediach społecznościowych, gdzie można oglądać zabawne filmiki z naszymi aktorami i poczytać, co piszą (na przykład listy do... koronawirusa). Zespół aktorski Teatru Polskiego angażuje się również w akcje społeczne naszego miasta, a wynik tych działań w postaci krótkich filmów można oglądać na profilach Facebook Urzędu Miejskiego https://www.facebook.com/bielskobiala.profiloficjalny/ i teatru https://www.facebook.com/teatrpolski/.

Ale to nie wszystko! 18 maja zaprosimy Państwa na pierwszą w historii Fabrykę Sensacji Proszyk & Kachel online! Z myślą o naszych niesłyszących Widzach zaopatrzyliśmy realizację w tłumaczenie na język migowy. Oprócz tego w maju będzie można obejrzeć w sieci kilka archiwalnych spektakli Teatru Polskiego, na początek przypomnimy Humankę Jarosława Murawskiego w reżyserii Agaty Puszcz.

Na początek czerwca przygotowujemy dla Państwa coś specjalnego – polską prapremierę spektaklu pt. W górę! na podstawie tekstu Petera Quiltera, autora tak lubianej przez widzów Boskiej!. W jej realizację zaangażowani są znakomici twórcy – reżyseruje Witold Mazurkiewicz, autorem scenografii jest Damian Styrna, kostiumów – Barbara Guzik, a muzyki – Wojciech Myrczek. W obsadzie zobaczycie Piotra Gajosa, Rafała Sawickiego i Tomasza Lorka. Jeśli do 5 czerwca nie uda się wznowić działalności teatru, przygotujemy naszą pierwszą premierę online.

Jednym słowem – będzie się działo! Zapraszamy do śledzenia na bieżąco profilu Facebook Teatru Polskiego, gdzie publikujemy szczegółowe informacje na temat wszystkich wydarzeń.

Wygramy z tym i zagramy dla Was!

Bądźcie z nami!

organizator
Teatr Polski
ul. 1 Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338293160, 338228453
mail: rezerwacja@teatr.bielsko.pl   strona internetowa: www.teatr.bielsko.pl

bilety dostępne on-line za pośrednictwem strony internetowej teatru
kasa czynna: wtorek-piątek 10.00-14.00 i 15.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, w weekendy i święta na trzy godziny przed każdym spektaklem

Spektakle    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała