Targi EkoTrendy 2022 Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Targi EkoTrendy 2022

  •  Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
    Karbowa 26,
  •  Wstęp: wg cennika

Ekotrendy – Zdrowej Żywności, Ekoproduktów, Rekreacji w Bielsku-Białej to nowe wiosenne wydarzenie organizowane 2-3 kwietnia w hali pod Dębowcem przez Biuro Promocji i Wystaw Astra promujące zdrowy, ekologiczny styl życia, a także dbałość o kondycję fizyczną.

- Wydarzenie przygotowywane jest w oparciu o doświadczenia i kontakty nawiązane przy organizacji znanej i powszechnie lubianej imprezy targowej z 9 letnią tradycją - Targów Ekostyl. Aktualna, wiosenna oferta targów została poszerzona o propozycje spędzania czasu wolnego, aktywności fizycznej i sportowej – informuje Barbara Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra. - Na targach przygotowana zostanie specjalna przestrzeń Strefa Rekreacji i Wolnego Czasu, w ramach której będą eksponowane propozycje firm z branży rekreacji, sportu i turystyki – dodaje.

Jak informują organizatorzy, w targach bierze udział ok.150 wystawców, poprzednie edycje odwiedzało 8 tys. gości. Aktualna, wiosenna oferta targów skierowana jest do świadomych osób dbających o zdrowie własne i swoich bliskich, a także do producentów i handlowców z branży - eko, rekreacyjnej i sportowej, zainteresowanych pozyskaniem nowych kontaktów biznesowych i klientów w dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym.

Na targach pojawią się producenci żywności organicznej, ekokosmetyków i środków czystości. Prezentowane będą naturalne terapie dla zdrowia i urody, ekologiczna moda, a także produkty i usługi wspierające zgodny z naturą styl życia. Ponadto planowane są wykłady i prelekcje, warsztaty, porady specjalistów, degustacje i pokazy zdrowego gotowania.

- Warto skorzystać z możliwości poznania nowych ekoproduktów i trendów w branży eko. Jest to też okazja do oryginalnych, świątecznych zakupów – zaprasza B. Kropka.

Więcej informacji na stronie: http://targibielskie.pl/

organizator
Biuro Promocji i Wystaw Astra
, strona internetowa: www.targibielskie.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała