Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia – Ekostyl Na zdjęciu targi Ekostyl
Rozmaitości

Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia – Ekostyl

  •  Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
    Karbowa 26,
  •  Wstęp: wg cennika

W dniach 19-21 listopada odbędą się w Bielsku-Białej w hali pod Dębowcem największe w południowej Polsce, cieszące się ogromnym zainteresowaniem Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia – Ekostyl. 

Na targach ponad 250 wystawców zaprezentuje zdrową żywność certyfikowaną i tradycyjną, suplementy diety, zioła i miody. A ponadto ekokosmetyki i środki czystośći, ekologiczną odzież i  akcesoria do wyposażenia wnętrz, rękodzieło i produkty zero waste. Będą to produkty polskie, ale też z Litwy, Grecji, Rumunii, Bułgarii i Azerbajdźanu.

W tym samym czasie, równocześnie z targami Ekostyl odbędzie się pierwsza edycja Targów Produktów Konopnych  Ekocanna, na których zwiedzający po raz pierwszy będą mieli możliwość poznać i docenić walory produktów pochodzenia konopnego, takich  jak produkty żywnościowe i tekstylne, olejki lecznicze, kosmetyki, przyjazne dla zdrowia i środowiska materiały budowlane i przemysłowe. Będzie wyjątkowa okazja aby poznać wiele świetnych pr oduktów i zaskakujących informacji na temat możliwości wykorzystania konopi.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących:

- wykłady, prelekcje i warsztaty tematyczne

- Strefa Kulinarna: Polska Pełna Smaków  – pokazy gotowania potraw kuchni polskiej z udziałem gwiazd na żywo, połączone z degustacjami

- Strefa dla Ekorodziny– odzież z wełny, lnu i bawełny, naturalne środki czystości i ekokosmetyki, bezpieczne produkty dla dziecka.

- Koncert relaksacyjny uwalniający od stresów i napięć

- Ekoprzedszkole dla dzieci

Targi w hali pod Dębowcem można odwiedzać: w piątek i sobotę w godz. 10.00-18.00, w niedzielę od 10.00-16.00. Już dziś można pobrać bezpłatny bilet wstępu na targi na stronie www.targibielskie.pl

organizator
Biuro Promocji i Wystaw Astra
, strona internetowa: www.targibielskie.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała