Wypożyczanie gier planszowych Na zdjęciu plakat zapowiadający Wypożyczanie gier planszowych
Książki

Wypożyczanie gier planszowych

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Książnica Beskidzka ma nową ofertę dla swoich czytelników. Od stycznia tego roku w czytelni dla dorosłych można wypożyczyć gry planszowe. Na początek KB kupiła ponad 70 gier, które powinny spodobać się nie tylko młodzież, ale i dorosłym.

Gry planszowe cieszą się wielkim zainteresowaniem czytelników Książnicy Beskidzkiej, dlatego biblioteka postanowiła zakupić większą liczbę gier. Tematyka gier jest zróżnicowana: znajdą coś dla siebie fani filmów i seriali - takich jak Gra o tron, Harry Potter, The Black Mirror; historycy amatorzy - Żelazna kurtyna, W obronie Lwowa, Wikingowie na pokład! - oraz zapaleni fantaści - Władca Pierścieni, Pandemic, Tajemnicze domostwo. Książnica ma w swoich zbiorach również sporą kolekcję gier towarzysko-imprezowych - Pytaki, Alias, Czółko - oraz klasyki - Eurobusiness.

Książnica Beskidzka zapewnia, że kolekcja gier będzie regularnie uzupełniana - zarówno o nowości, jak i pozycje polecane przez użytkowników.

- Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu - zapełnią nudę w zimowy wieczór oraz uratują każde spotkanie towarzyskie. Relaksują, budują więzi rodzinne oraz bawią ludzi w każdym wieku – informuje Książnica Beskidzka. - Wypożyczyć grę może każdy, kto jest zapisany do biblioteki – usługa ta jest darmowa. Warunkiem skorzystania z oferty jest zaakceptowanie regulaminu wypożyczania gier oraz uiszczenie kaucji. Czytelnik jest odpowiedzialny za wszystkie elementy gry. Zapraszamy do czytelni dla dorosłych po więcej szczegółów.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała