Synaisthesis, Acheront, Asylum, The Bells
Muzyka

Synaisthesis, Acheront, Asylum, The Bells

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 20 zł

Synaisthesis (Zawiercie) - zespół stworzony w 2008 roku, z założenia miał grać na pograniczu ciężkiego rocka i metalu z elementami progresji. Nazwa wywodzi się z greckiego i oznacza ?równoczesne postrzeganie? ? stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów. Ich występy okraszone są widowiskowymi efektami świetlnymi ! Członkowie rozrzuceni są po całym śląsku z kwaterą główną w Zawierciu.

Acheront (Official) - krakowska grupa grająca klasyczny Heavy Metal z naleciałościami Trashu. Na koncie ma kilka wydawnictw W tym 2x EP i 1 LP. Aktualnie Zespół promuje swoja Ep'kę Triplex Damnatio i pracuje nad drugą autorską płytą.

Asylum - thrashmetalowy zespół z Zakopanego założony w 2004r. Po licznych przygodach koncertowych i studyjnych grupa wypuszcza dwa albumy EP Beyond Beliefs 2007r. oraz LP INDEPENDENT 2010r. po czym rozwiązuje działalność. Postanawia jednak wrócić ponownie w 2019r.

The Bells (Częstochowa) - formacja określana jako Zespół rockowy narodziła się z grupy indywidualistów o wielkich ambicjach i pozytywnym spojrzeniu na obraną ścieżkę muzyczną. Od czasu, gdy członkowie formacji spotkali się w roku 2015, nie przestają odkrywać przyjemności i satysfakcji z tworzenia muzyki i udostępniania jej fanom i ludziom z całego świata. Odniesienie sukcesu w przemyśle muzycznym na pewno nie jest rzeczą prostą, członkom grupy udało się jednak stawić czoła osobistym i zawodowym wyzwaniom i wyjść z tych potyczek cało i w pełni sił. Spędzanie ze sobą tak znacznej ilości czasu jedynie ich do siebie zbliżyło i umocniło na wspólnej drodze ku dochowaniu wierności swoim ideałom, czyli komponowaniu muzyki, z której będą mogli być dumni.
https://www.facebook.com/events/802531020266031/
 

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała