Koncert Miasto pani Marii Na zdjęciu koncert Miasto pani Marii
Teatr

Sylwester 2021 w teatrze

Takiego wieczoru sylwestrowego jeszcze nie było! W tym roku Teatr Polski zaprasza na koncert, który po raz pierwszy uświetni orkiestrowa muzyka na żywo oraz - tradycyjnie - na spektakl komediowy. A wszystko to w specjalnej, sylwestrowej oprawie.

Spektakl
Na dobry początek wieczoru zagramy przedpremierowo komediowy hit – przedstawienie Trzech tenorów w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. W obsadzie będzie można zobaczyć: Annę Guzik-Tylkę, Anitę Jancię-Prokopowicz, Orianę Soikę oraz panów: Tomasza Lorka, Grzegorza Margasa, Mateusza Wojtasińskiego i Grzegorza Sikorę.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Koncert
W drugiej części wieczoru sylwestrowego na scenie rozbrzmi muzyka na żywo w wykonaniu kilkunastoosobowej orkiestry oraz dobrze znane głosy aktorów Teatru Polskiego. A wszystko to w koncercie przebojowych piosenek bielskiej gwiazdy – Marii Koterbskiej. Wykonawcom towarzyszyć będą muzycy Bielskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Jacka Obstarczyka.

Koncert ten zdążył już podbić serca publiczności. We wrześniu tego roku, po raz pierwszy w historii, aktorzy wystąpili w oknie teatru i zaśpiewali dla setek widzów zgromadzonych pomiędzy teatrem a zamkiem, budząc niebywały zachwyt wszystkich uczestników. Dlatego też, na życzenie publiczności – TP chce powtórzyć to wydarzenie. Tym razem na scenie teatru, ale w równie atrakcyjnej formie.

Tradycyjnie w przerwie teatr zaprosimy widzów na bankiet, a o północy - na lampkę szampana z artystami.

organizator
Teatr Polski
ul. 1 Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338293160, 338228453
mail: rezerwacja@teatr.bielsko.pl   strona internetowa: www.teatr.bielsko.pl

bilety dostępne on-line za pośrednictwem strony internetowej teatru
kasa czynna: wtorek-piątek 10.00-14.00 i 15.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, w weekendy i święta na trzy godziny przed każdym spektaklem
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała