Sunnata x Entropia x Mord'A'Stigmata Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Sunnata x Entropia x Mord'A'Stigmata

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 100, 89, 69 zł

Mord'A'Stigmata oraz Entropia podczas tej trasy będą promować utwory z najnowszych albumów!

Sunnata zespół znany z ekspresyjnych i atmosferycznych występów na żywo, Sunntana brała już udział w różnych międzynarodowych festiwalach i była zapraszana do otwierania koncertów dla Mastodon, Paradise Lost, Entombed AD, Rotting Christ, Sleep, Uncle Acid & The Deadbeats czy The Sword. Powracając w 2021 roku z Burning In Heaven, Melting On Earth, Sunntan jest w swojej najbardziej transcendentnej formie, łącząc całą ciężkość, intensywność i delikatność w zgrabną, krzyżującą się formę, aby stworzyć coś niesamowitego.
facebook.com/sunnataofficial

Mord'A'Stigmata - muzyczną ścieżkę zespołu Mord'A'Stigmata wyznacza głód ciągłego rozwoju. Funkcjonując nieco na uboczu sceny grupa, założona w 2004 r. przez gitarzystę i kompozytora Jakuba Całkę, od zawsze trzyma dystans wobec głównego nurtu muzyki ekstremalnej i w ten sposób kształtuje swoją tożsamość. Choć zespół wywodzi się z polskiego podziemia blackmetalowego, to od początku nie daje się ujarzmić gatunkowym ograniczeniom, a każdym kolejnym wydawnictwem M?A?S udowadnia swoją zdolność do eksplorowania nowych wymiarów muzyki. Podobnie jest z ich najnowszy albumem zatytułowanym Like Ants and Snakes nakładem wytwórni Pagan Records. Like Ants and Snakes to zapis zmian, które przeszliśmy jako ludzie i jako zespół przez dwa lata absencji koncertowej i częściowej izolacji. Ten okres pomógł nam w spokoju odkryć różne drogi i kierunki ekspresji, które tkwiły w nas od dawna, ale dopiero spowolnione tempo życia pozwoliło na ich znalezienie. To droga spalonych mostów, palenia własnych barier, niekończącej się wewnętrznej walki -  mówi M'A'S.
www.facebook.com/mordastigmata

Entropia - zespół poruszający się gatunkowo w obrębie eksperymentalnego metalu, spajając w swojej muzyce elementy z pogranicza kraut rocka, sludge i black metalu oraz muzyki elektronicznej. Są autorami trzech pełnowymiarowych albumów: Vesper (2013), Ufonaut (2016) oraz Vacuum (2018), które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, wskazując na stopniowe tworzenie przez zespół własnego, unikalnego stylu, opartego w warstwie muzycznej i konceptualnej na myśli psychodelicznej. Zespół w swoim dorobku ma liczne koncerty w całej Europie, w tym europejską trasę u boku Wayfarer [US] i występy na festiwalach takich jak m.in. Roadburn Festival, Primavera Sound, OFF Festival i Mystic Festival. Jest też autorem utworu "Fm Agonia Records będzie ich czwartym pełnym wydawnictwem.
www.facebook.com/mourningentropia

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała