Sukcesja
Film

Sukcesja

  •  FACE IT
    ul. Bagatela 10 lok. 31, Warszawa
  •  Wstęp: wg cennika

Dalsze losy jednej z najpotężniejszych rodzin medialnych w Ameryce w drugim sezonie serialu HBO Sukcesja. Prowokacyjny dramat o niezwykle bogatym, starzejącym się magnacie medialnym i jego czwórce dorosłych dzieci, którzy razem kontrolują jedną z największych korporacji mediowych na świecie. Drugi sezon serialu z Brianem Coxem, Jeremym Strongiem i Kieranem Culkinem w rolach głównych zadebiutował na DVD 16 września.

Sukcesja porusza tematy władzy, polityki, pieniędzy i więzów krwi w bogatej i dysfunkcyjnej rodzinie, której nestor, Logan Roy (Brian Cox), stoi na czele Waystar Royco, jednego z największych na świecie koncernów medialnych i rozrywkowych. Po dramatycznym zakończeniu pierwszej serii, w drugim sezonie śledzimy losy Royów, którzy walczą o utrzymanie kontroli nad swoim imperium, zmagając się zarówno z zewnętrznymi jak i wewnętrznymi zagrożeniami. Chociaż przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna, to echa przeszłości zapowiadają ich ostateczną porażkę. Każde z czworga dzieci Logana koncentruje się na osobistych celach, które mogą, ale nie muszą być tożsame z dążeniami rodzeństwa. Kendall (Jeremy Strong) zmaga się z konsekwencjami wrogiej próby przejęcia firmy i poczuciem winy za udział w śmiertelnym wypadku, Shiv (Sarah Snook) jest gotowa wejść na wyższe szczeble kariery w firmie, podczas gdy Roman (Kieran Culkin) postanawia ponownie zapoznać się z biznesem, zaczynając od najniższych szczebli kariery, a Connor (Alan Ruck), który od dawna stronił od machinacji rodzinnej firmy Waystar, postanawia wziąć udział w wyścigu o fotel prezydenta.

Łącząc dramat z ostrym poczuciem humoru Sukcesja prezentuje mnóstwo iście pałacowych intryg rozgrywających się w dysfunkcyjnej rodzinie, która walcząc ze sobą, zmaga się z pytaniem – kto zastąpi Logana i przejmie władzę nad rodzinną firmą.

W obsadzie serialu Sukcesja znaleźli się między innymi: nominowany do Złotego Globu Brian Cox (Troja), Jeremy Strong (Sędzia), nominowany do Złotego Globu Kieran Culkin (Sezon na kleszcza), Alan Ruck (serial Egzorcysta), Matthew Macfadyen (Duma i uprzedzenie), a także Hiam Abbass (Blade Runner 2049), Sarah Snook (Klątwa Jessabelle), Nicholas Braun (Charlie), Natalie Gold (Miłość i inne używki), Peter Friedman (serial The Affair) oraz Rob Yang (serial Znudzony na śmierć).

Sukcesja jest jednym z najbardziej wciągających serialowych dramatów - powiedziała Rosemary Markson, wiceprezes WBHE ds. Marketingu telewizyjnego. Serial oferuje intrygujące spojrzenie na złożone życie i dynamikę niezwykle zamożnej i wpływowej rodziny, którą kieruje chciwość i ambicja. Scenariusz jest inteligentny, z głęboko ułożonymi i dobrze opracowanymi liniami fabularnymi, które zaskakują widzów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Od samego początku widzowie będą uzależnieni od tego serialu – dodaje.

Drugi sezon serialu Sukcesja miał swoją premierę w HBO w sierpniu 2019 roku. Serial został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków.

dodatki specjalne w wydaniu DVD:

• Zaproszenie na wizytę na planie w towarzystwie scenarzystów;

• 10 krótkich filmów z analizą odcinków;

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD

organizator
FACE IT
ul. Bagatela 10 lok. 31, 00-585 Warszawa


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała