Strefa Tańca Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Strefa Tańca

  •  Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
    ul. Słowackiego 17
  • Wstęp wolny

Konkurs choreograficzny

Do 30 kwietnia należy wysłać swoje zgłoszenie na konkurs choreograficzny Strefa Tańca, który odbędzie się 14 maja 2022 r. w Kubiszówce już po raz ósmy. Konkurs skierowany jest do instruktorów grup tańca współczesnego, modern jazz, jazz i teatrów tańca oraz do młodych uczestników zajęć tanecznych układających własne choreografie.

skład jury:

Janusz Skubaczkowski - tancerz, nauczyciel tańca współczesnego, choreograf. Współpracuje z krakowskim Teatrem Otwartej Kreacji.

Katarzyna Bator-Sromek - tancerka, choreograf, mgr pedagogiki tańca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Certyfikowana trenerka pole Dance.

Joanna Górszczyk - tancerka, instruktor tańca współczesnego. Współpracowała z Grupą Tańca Współczesnego FORMA z Krakowa i Krakowskim Teatrem Tańca.

Mateusz Wojtasiński - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Związany z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej od 2014 roku. Aktor, tancerz, choreograf. Współpracuje także z Teatrem Rozrywki w Chorzowie oraz Teatrem STU w Krakowie.

szczegóły: https://www.mdk.bielsko.pl/dkkubiszowka/wydarzenie/strefa-tanca-2022-ogolnopolski-konkurs-choreograficzny

organizator
Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125886
mail: kubiszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: www.mdk.beskidy.pl

https://www.facebook.com/kubiszowka

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała