Stand-up Bielsko-Biała: Karol Kopiec oraz Jakub Poczęty Na zdjęciu stand-uperzey
Teatr

Stand-up Bielsko-Biała: Karol Kopiec oraz Jakub Poczęty

  •  Restauracja Miasto
    plac Adama Mickiewicza 2
  •  Wstęp: 40, 35 zł

Karol Kopiec - stand-uper, improwizator, na scenie od 2008 r., laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w pięciu sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVNu. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: Dzięki Bogu już weekend oraz Tylko dla dorosłych.
- Siemka! Mój najnowszy program zatytułowałem Autodiagnoza i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych. Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach - zapowiada Karol Kopiec.

Jakub Poczęty  - czujny człowiek, któremu nie umknie nic, co robimy źle jako ludzkość. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać, i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to,co ma na talerzu, może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.
W swoim najnowszym programie pt. Słabość Jakub opowiada o dziwnych pomysłach na tatuaże, podrzuconej przez cyganów siostrze i bliskiej, czasem zbyt bliskiej, relacji z rodzicami.

bilety: http://kbq.pl/73176

 

organizator
Restauracja Miasto
plac Adama Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 4754722
mail: bbmiasto@gmail.com   strona internetowa: www.facebook.com/klubmiasto

czynne od poniedziałku do niedzieli od godz. 12.00
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała