Sliver, Consumer, Man of the Crowd Heavy Rockin' Show 2022 na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Sliver, Consumer, Man of the Crowd Heavy Rockin' Show 2022

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 20 zł

Man of the Crowd
Ekipę z Man of The Crowd łączy fascynacja późnym hardrockiem i wczesnym metalem lat 70. i 80. Energia tamtych czasów zbudowała tożsamość zespołu i jest wizytówką kapeli podczas koncertów. Słychać to w utworach własnych i chętnie granych coverach mistrzów epoki, tj. Judas Priest, Motorhead, Iron Maiden czy AC/DC. Zespoł gra razem od 2015 roku i ma na koncie 2 płyty. Ostatnia - Mystery - została zrealizowana dzięki nagrodzie uzyskanej w Podbeskidzkim Przeglądzie Muzycznym 2018.
FB: www.facebook.com/HeavyRock.MOTC

Consumer
Thrash metalowy zespół powstały w Żywcu w 2012 roku. W swojej twórczości zespół odwołuje się głównie do amerykańskiej szkoły grania spod znaku Exodus, Slayer i nie tylko. Mocne riffy, dynamiczna sekcja rytmiczna, zróżnicowany wokal to cechy charakterystyczne Consumera. Teksty zespołu oscylują wokół tematów związanych z problemami otaczającego nas Świata. Kapela ma na koncie materiał demo Between the Betrayers oraz singiel na piątej części kompilacji Silesian Butchers.
FB: www.facebook.com/ConsumerOfficial

Sliver
Grupa gra szeroko pojęty metal przeplatany energicznym wokalem, wplatającym elementy screamo i growla. Wieloletnie doświadczenie każdego z muzyków dało mieszankę wybuchową we wspólnym projekcie. Zespół istnieje od 2012 r. Ma na swoim koncie kilkaset koncertów. W 2016 r. zakwalififikował się do ćwierćfifinałów Antyfestu Antyradia oraz na Oleśnica Rock Festiwal. W 2020 r. Wyszedł pierwszy long play zespołu zatytułowany Emergent.
FB: www.facebook.com/sliverpoland

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała