Slip Of The Tank, The Rubble Sounds, Maud Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Slip Of The Tank, The Rubble Sounds, Maud

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 20 zł

Slip Of The Tank - zespół powstał w 2020 r. w Bielsku-Białej. Obecny skład uformował się w lipcu 2021 r. Instrumentalna twórczość zespołu jest wypadkową kilku gatunków muzyki z pogranicza rocka i electro.
Muzyka zespołu ma pobudzać wyobraźnię słuchaczy, zabrać ich w mentalną podróż po emocjach, przenieść w inne miejsca i czas oraz wyzwolić dużo pozytywnej energii.

The Rubble Sounds - zespół z Bielska-Białej, który powstał na początku 2021 roku. Muzyka jaką prezentuje zespół to mieszanka hard rocka, grunge i punk, a to wszystko zakorzenione w starym, solidnym bluesie. Forma ich twórczości mocno nawiązuje do muzyki rockowej lat 70., ale z silną domieszką cięższych (gruzowatych) dźwięków.
Pod koniec czerwca 2021 zespół nagrał pierwszą Epkę, którą można usłyszeć na stronie zespołu na FB i YT.

Maud - zespół powstał i tworzy w Bielsku-Białej. Początki sięgają roku 2016, ale dopiero w 2020 ustalił się ostateczny skład i wtedy muzycy podjęli decyzję o kierunku, przyszłości zespołu i o nagraniu płyty.
Album Czas swobodnego spadania ukazał się w maju 2021 roku i jest mieszanką czterech niełatwych charakterów, muzycznych wizji i spojrzeń na świat.
Muzyka Maud krąży wokół rocka, ale zawiera różne wpływy: progresywne, alternatywne, może nawet trochę zimnofalowe.
 

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała