Siedzisz w domu- zrób palmę! Konkurs palm wielkanocnych w Kamienicy
Rozmaitości

Siedzisz w domu- zrób palmę! Konkurs palm wielkanocnych w Kamienicy

  •  Dom Kultury w Kamienicy
    ul. Karpacka 125
  •  Wstęp: DK działa online

Uwaga plastycy i nie tylko! Święta Wielkanocne tuż, tuż! Nasz tradycyjny konkurs palm nie odbędzie się, ale to nie znaczy, że nie robimy palm. Robimy, fotografujemy i przesyłamy zdjęcie na nasz adres e-mail: kamienica@mdk.bielsko.pl. Prosimy o dołączenie poniższego tekstu:Zgodnie z art 6 ust. 1 lit a) RODO:  a) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w konkursie internetowym "Palm Wielkanocnych" dla MDK Bielsko-Biała, ul 1 Maja 12;  b) wyrażam zgodę na upublicznienia podstawowych danych (imienia i nazwiska) osób nagrodzonych / biorących udział w konkursie na stronie www. organizatora.(zgoda jest dobrowolna). Administratorem danych osobowych przekazanych w związku z organizacją konkursu jest Miejski Dom Kultury w Bielsku Białej. Sposób przetwarzania danych osobowych opisano w klauzurze informacyjnej na stronie http://www.mdk.bielsko.pl/rodo - zaprasza Dom Kultury w Kamienicy.

Zdjęcia palm trzeba przesłać do 6 kwietnia!

Galeria wszystkich nadesłanych prac, będzie dostępna na powyższych stronach, a liczba polubień wyłoni laureata. Nagrody też będą!

- Dziękujemy wszystkim małym i dużym artystom za podjęcie wyzwania. Dziękujemy za zdjęcia waszych pięknych prac. Cała galeria dostępna na: https://www.facebook.com/pg/dom.kultury.w.kamienicy/photos/?tab=album&album_id=2963323693690856. Tam też, można zabawić się w jurora i do Poniedziałku Wielkanocnego ,13 kwietnia, oddać głos na najpiękniejszą palmę – zaprasza DK.

 

 

 

 

 

organizator
Dom Kultury w Kamienicy
ul. Karpacka 125, 43-30 Bielsko-Biała
tel. 338119362 strona internetowa: https://www.facebook.com/dom.kultury.w.kamienicy/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała