U sąsiadów: Sad Smiles Na zdjęciu plakat zespołu
Muzyka

U sąsiadów: Sad Smiles

  •  Borówka Music
  •  Wstęp: wg cennika

Ustroń – koncert w mieszkaniu. Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz Sad Smiles - Ustroń a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Sad Smiles
To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP sprzed kilku lat ,,Sad Smiles EP – sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad, w tym roku wystąpili na CieszFanów Festivalu (jako laureaci konkursu dla młodych kapel) oraz na Takt Festivalu (Serbia – jako headliner), jesienią zagrali na Great September, największym showcasie w Polsce. Ich ostatnie dwa single Miasto Marzeń i Świat doskonały emitowane były w kilkunastu stacjach radiowych z Czwórką, Radiem 357 (Piosenka Dnia) i Radiem Nowy Świat na czele. Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach – pomiędzy piosenkami zamieniają się nimi lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!

 www.facebook.com/SadSmilesBand
 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/481366497310836

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. Wejściówka na koncert kosztuje co łaska – w trakcie koncertu puszczony będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

organizator
Borówka Music
, strona internetowa: www.borowkamusic.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała