Sebastian Zawadzki & Cavatina String Quartet & Michał Barański - koncert odwołany Na zdjęciu Sebastian Zawadzki
Muzyka

Sebastian Zawadzki & Cavatina String Quartet & Michał Barański - koncert odwołany

  •  Cavatina Hall
    ul. Dworkowa 2
  •  Wstęp: 60 zł

Artysta w Bielsku-Białej zaprezentuje swoją nową kompozycję o tytule Suite for Piano, String Quartet and Double Bass in two parts napisaną specjalnie dla Cavatina Hall. Będzie to premierowe wykonanie na kwartet smyczkowy, kontrabas i fortepian. Zmysły słuchaczy opanuje muzyka z pogranicza współczesnej muzyki kameralnej oraz jazzu. To idealna okazja aby oderwać się od natłoku bodźców.

Sebastian Zawadzki to człowiek renesansu. Jest pianistą jazzowym, aranżerem, producentem muzycznym, kompozytorem muzyki fortepianowej, klasycznej i filmowej. Śmiało można rzec, że to jeden z bardziej oryginalnych talentów międzynarodowej sceny neoklasycznej oraz jazzowej, umykający jednoznacznej klasyfikacji. Nagrał, wyprodukował oraz skomponował niezliczoną ilość płyt oraz może się pochwalić milionowymi odsłuchaniami na platformie Spotify.

Na co dzień mieszka oraz tworzy w Kopenhadze, gdzie się przeniósł w 2010. Intensywnie koncertuje po całej Skandynawii, nie tylko ze swoim trio i projektami solo, ale także w różnych innych ciekawych kolaboracja. Pisze również muzykę filmową i współpracuje m.in. z Copenhagen Phil (Duńska Orkiestra Symfoniczna) dla której pisze aranżacje. Wydał ponad 10 albumów z autorską muzyką w swojej karierze.

Muzyk uwielbia eksperymenty, nie dajmy się jednak zwieść wszystkim, ubranym w grzeczne słowa zapowiedziom. Na pewno będzie to muzyczna niespodzianka dla osób o zróżnicowanych gustach. Sebastianowi współtowarzyszyć będą znakomici muzycy – kwartet smyczkowy Cavatina String Quartet oraz uznany i ceniony kontrabasista Michał Barański.

Bilety 60 zł do nabycia na stronie cavatinahall.pl i w kasie biletowej (Dworkowa 2, Bielsko-Biała).

organizator
Cavatina Hall
ul. Dworkowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 551 588
mail: kasy@cavatinahall.pl   strona internetowa: https://cavatinahall.pl/

Bilety dostępne na stronie www.cavatinahall.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała