Sales is the Queen Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Sales is the Queen

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27,
  •  Bilety: wg cennika

Czas na konferencję o królowej biznesu - sprzedaży. 17 maja 2023 roku odbędzie się pierwsza w Bielsku-Białej konferencja poświęcona sprzedaży - Sales is the Queen. W tym dniu w Bielskim Centrum Kultury spotkają się praktycy sprzedaży, twórcy narzędzi optymalizujących procesy sprzedażowe a także pasjonaci nowych technologii, którzy podyskutują o roli sztucznej inteligencji w procesach sprzedażowych.

Sales is the Queen to pierwsza konferencja o tajnikach sprzedaży w świecie nowych technologii w Bielsku-Białej. To prawdopodobnie najlepsze wydarzenie na Śląsku, podczas którego będzie można nie tylko poznać najbardziej efektywne taktyki sprzedażowe, ale też nawiązać relacje biznesowe z osobami z regionu i nie tylko.

Większość przedsiębiorców zapewne już wie, że królem skutecznych działań marketingowych firmy jest kontent. Sales is the Queen to konferencja, która ma przypomnieć, że bez sprzedaży żaden biznes nie ma racji bytu. Zawirowania ostatnich lat - niepewności rynkowe, wysoka inflacja, zmiany zachowań konsumentów - sprawiają, że sprzedaż produktów czy usług dość trudnym zadaniem.

Co zrobić, aby w 2023 roku sprzedaż przynosiła wymierne korzyści? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas Sales is the Queen,. Konferencja kierowana do właścicieli małych firm, sprzedawców oraz marketingowców została podzielona na cztery bloki tematyczne. Pierwszy z nich - inspiracyjny - będzie poświęcony historiom o odważnym podejściu do sprzedaży. W drugiej części zostaną zaprezentowane przypadki firm, które zdecydowały się na zmianę strategii sprzedażowej w momencie kryzysu. Trzecia część konferencji będzie poświęcona narzędziom, dzięki którym sprzedawcy mogą łatwiej docierać do potencjalnych klientów. W czwartym bloku podyskutujemy o tym, jak sztuczna inteligencja zmienia sprzedaż. Istotnym elementem networkingowym będzie ostatni punkt programu, czyli after party w bielskim klubie Magnum 2.0. Szczegółowy plan konferencji oraz informacje o biletach można znaleźć na stronie www.salesisqueen.pl.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Startup Podbeskidzie, która od 2015 roku prowadzi działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności w Bielsku-Białej. Partnerami wydarzenia są: Silesian Startup Foundation, co.brick, Da Vinci Studio oraz Kancelaria Prawna Sawaryn i Partnerzy.

Przydatne linki:
Strona www konferencji: www.salesisqueen.pl.
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/268349575528966
Wydarzenie na LinkedInie:
www.linkedin.com/events/salesisqueen-konferencjasprzeda7051881216387559424/about/

organizator
Fundacja Startup Podbeskidzie i Da Vinci Studio
ul. Okrzei 2/227, 43-300 Bielsko-Biała
mail: hello@startuppodbeskidzie.pl   strona internetowa: https://www.startuppodbeskidzie.pl/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała