Rastafajrant, Darek Dusza i Demony, Hendons, Tequila Sunrise, Snow Na zdjęciu plakat imprezy
Muzyka

Rastafajrant, Darek Dusza i Demony, Hendons, Tequila Sunrise, Snow

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: min. 30 zł

27 marca o godz. 17.00 w bielskim RudeBoy odbędzie się kolejny koncert, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc osobom poszkodowanym z powodu wojny na Ukrainie. Tergo dnia wszystkie zespoły graja całkowicie za darmo. Klub liczy na otwarte serca publiczności i wrażliwość na krzywdę ludzką.

grają:

Snow - zespół tworzący interesujące brzmienia z pogranicza klasycznego rocka i alternatywy.

Tequila Sunrise - zespół ma na koncie ponad sto koncertów w całym kraju a repertuar to wypadkowa różnych styli i gatunków muzycznych, których wspólnym mianownikiem jest muzyka rockowa.

Hendons - zespół rockowy, który ma na swoim koncie wiele koncertów na festiwalach, zlotach, imprezach plenerowych i klubowych, wiele sesji nagraniowych oraz udział w programach radiowych i telewizyjnych; w swoich kompozycjach umiejętnie łączy zaangażowane teksty z elementami niezależnego, melodyjnego rocka oraz amerykańskiego grunge'u, wszystko to znakomicie spięte doskonałym wokalem

Darek Dusza i Demony - to nowy zespół Darka Duszy - gitarzysty, autora tekstów i kompozytora od lat związanego ze sceną niezależną. Kompozycje zespołu to mieszanka post punka, rock`n`rolla i punk rocka; całość dopełniają zjadliwe, sarkastyczne i krytyczne teksty D. Duszy. W pełni profesjonalne koncerty Darka Duszy i Demonów to energetyczny i wybuchowy koktajl.

Rastafajrant - (punky reggae / rock folk / ska z sekcją dętą) - support grupy KULT na Pomarańczowej Trasie 2018 i 2019 oraz gość trasy Punky Reggae Live 2018.Grupa ma na swoim koncie około 250 koncertów klubowych i plenerowych w Polsce oraz Republice Czeskiej.


https://www.facebook.com/events/293704139547211/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała