Punkt spotkania Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Punkt spotkania

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: zapisy

10 września br. o godz. 18.00 Terepsychora, czyli opiekunka tańca obejmie swą opieką koncert taneczny Punkt spotkania. Wieczór będzie połączeniem solowego pokazu teatru tańca i wykładu Janusza Skubaczkowskiego – choreografa – na temat sztuki tańca, sposobów postrzegania i odbierania sztuki tańca współczesnego.

Janusz Skubaczkowski – tancerz, nauczyciel tańca współczesnego, choreograf, dyplomowany nauczyciel Jogi metodą B.K.S. Iyengara. Były wieloletni dziekan i prodziekan na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, gdzie uczył polskiej techniki tańca współczesnego, tańca współczesnego i form teatru tańca. Obecnie jeden z twórców nowo powstałego kierunku Taniec na Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Adiunkt w stopniu doktor habilitowany na Akademii Muzycznej w Katowicach. Twórca choreografii w teatrze tańca, spektaklach muzycznych i teatralnych. Od wielu lat zaangażowany w profesjonalną edukację polskich tancerzy aktorów i ich promocję w środowisku międzynarodowym.

Wstęp wolny, bowiązują zapisy, tel. 33 816 34 57, 571 229 437, mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457, 509850057
mail: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała