Punched Orange, Taint, Hamulec i Freetrip Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Punched Orange, Taint, Hamulec i Freetrip

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 20 zł

W piątek, 11 marca w Rudeboyu zaplanowano koncert, podczas którego będziemy wspierać naszych sąsiadów. Dla Ukrainy zagrają zespoły: Punched Orange, Taint, Hamulec i Freetrip.

- Każdy chyba wie, że sytuacja u naszych sąsiadów jest straszna. Ludzie muszą zostawiać swoje domy, członków rodziny i wszystko, co znają, żeby uciec przed wojną. Dlatego chcemy pomóc tak jak możemy! - informuje RudeBoy. - Wszystkie zespoły zrezygnowały z gaży - dochód w całości idzie na pomoc dla sąsiadów! Całe pieniądze z wejściówek na to wydarzenie zostaną przekazane fundacji wspierającej Ukrainę. Zachęcamy również do przynoszenia wszelkiego rodzaju rzeczy pierwszej potrzeby, takich jak: koce, bandaże, leki przeciwbólowe, apteczki, pieluchy, podpaski, tampony, mokre chusteczki konserwy itp. Prosimy nie przynosić ubrań, chyba, że to czapki lub rękawiczki. Po koncercie zawieziemy wszystko do odpowiednich punktów, które przekażą to na granice.

Punched Orange to grupa młodych, rozwijających się muzyków ze Śląska, grająca szeroko pojęty rock alternatywny. Potrafią porwać tłumy dużą dawką pozytywnej energii zarówno na scenie, jak i poza nią.

Hamulec to czterech nieokrzesanych chłopaków z okolic Katowic, grają Thrash-Punk. Inspirują się brzmieniem takich zespołów, jak: Metallica, Slayer, Dezerter i Acid Drinkers. Grają muzykę taką, jakiej im brakuje: szybką, głośną i z uderzeniem!

TainT - zespół czterech facetów pełnych energii i determinacji by grać i przedstawić się szerszej publiczności. Pochodzi z Pszczyny, istnieje od 2014 roku, jednak obecny skład uformował się z początkiem 2020 roku. Wykonują muzykę z pogranicza Alternative Groove Metal oraz Nu-Metal.

FreeTrip wychowani na muzyce Wielkiej Czwórki z Seattle oraz amerykańskiego skocznego, szybkiego punka. Niepokorni i głodni sukcesu przemierzają świat pełen kolców, burz i strachu, by odnaleźć w nim samych siebie.

https://www.facebook.com/events/490532855945376/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała