Pull The Wire, De Łindows, Bunkier Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Pull The Wire, De Łindows, Bunkier

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 30 zł

Pull The Wire rusza w trasę promującą ich najnowszy album Życie to Western! W repertuarze najnowsze single, takie jak Zgniły polski rock'n'roll, Chodź na studia, W Internecie, ale również klasyki - Kapslami w niebo, Papieros i Noc w czerwonym mieście. Będzie gorąco, nieco brudno i romantycznie, jak na dobrym westernie. W życiu liczą się szybkie strzały i emocje.

Zespół De Łindows powstał w Katowicach w 2002 r. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji a także występy na licznych znanych festivalach. W 2018 i 2019r. wystąpili podczas Pomarańczowej Trasy zespołu Kult. Najnowsza płyta pt: Nie wszystko złoto... to szósty krążek w ich dorobku. Premierowy longplay to energetyczne gitarowe granie, przebojowe kompozycje i konkretne teksty dotyczące otaczającej nas rzeczywistości.

Bunkier - tej kapeli przedstawiać nie trzeba , zaczynali w latach 90-tych. Wciąż z mocnym punk rockowym przekazem. Pierwotnie grupa nazywała się The Total Shit by na początku lat 90 zmienić nazwę na Bunkier.

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała