Gooral fot. Sebastian Maliszewski, archiwum redakcjiBB
Książki

Premiera #11 magazynu redakcjaBB

  •  redakcjaBB
    ul. Krasińskiego 5a
  •  Wstęp: on-line

Gooral gwiazdą premiery #11 magazynu redakcjaBB!

Inaczej niż do tej pory będą wyglądały obchody z okazji ukazania się najnowszego numeru magazynu redakcjaBB. Ten do rąk czytelników trafi 27 czerwca, a premierowe atrakcje zostały przeniesione do przestrzeni wirtualnej strony Facebookowej redakcjiBB. Tego dnia w godz. 10.00-21.00 redakcja zaplanowała wiele ciekawych niespodzianek, m.in. prezentację magazynu z pięknymi dodatkami, spotkania kreatywne z wyjątkowymi gośćmi oraz koncert z udziałem gwiazdy polskiej sceny elektro. Gooral  będzie gwiazdą premiery #11 magazynu redakcjaBB!

Mimo szczególnej sytuacji nie rezygnujemy ze świętowania! Jedenastka jest wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że pracę nad nią próbowała utrudnić nietypowa sytuacja związana z pandemią (co jednak wcale nam nie przeszkodziło). Tym numerem otwieramy kolejną dziesiątkę i zamierzamy się podzielić naszą radością z całym miastem. Wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom, wszystkie wydarzenia odbędą się całkowicie on-line dzięki dofinansowaniu przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” - napisano w zapowiedzi wydarzenia.

O czym przeczytamy w #11 magazynie redakcjaBB? Będzie to jak zawsze wyjątkowy materiał, w całości stworzony przez młode osoby z Bielska-Białej i okolic. Dzięki artykułom można poznać świat Sebastiana Litnera, projektanta grafik m.in. tych, które zdobią narty Andrzeja Bargiela i ruszyły z nim na K2; przeczytać dywagacje na temat feminatywów (to rzeczowniki rodzaju żeńskiego, które utworzono od rzeczowników męskich- przyp. red.); podjąć zaproszenie na spacer po lasach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, a nawet odbyć podróż w czasie - w poszukiwaniu winyli. Jak zwykle wszystkim tekstom towarzyszą wspaniałe fotografie, ilustracje i kolaże autorstwa młodzieży uczestniczącej w projekcie.

Cały proces wydania #11 magazynu redakcjaBB został zrealizowany zdalnie dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.
Szczegółowy program obchodów jest dostępny na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/283040429484658

Warto przypomnieć, że redakcjaBB już prowadzi rekrutację do kolejnego numeru. Do współpracy zaproszeni są wszyscy młodzi, którzy chcą się sprawdzić, poszerzyć horyzonty i poznać superludzi, piszą, projektują, programują, robią zdjęcia lub filmy, mają pomysły i energię do działania albo chcą nauczyć się tego wszystkiego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://redakcjabb.pl/

Można też odwiedzić redakcję osobiście w siedzibie przy ul. Krasińskiego 5a (niedaleko placu Bolesława Chrobrego). Rekrutacja trwa do 15 lipca br.

 

opr. ek

organizator
redakcjaBB
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 698900450


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała