SuperWirtuozi: W muzycznym Disneylandzie Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

SuperWirtuozi: W muzycznym Disneylandzie

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27
  •  Bilety: 20, 10 zł

Poranek muzyczny dla dzieci

SuperWirtuozi zapraszają do BCK 15 maja o godz. 11.00 na koncert familijny, wystąpi Satellite Symphony Orchestra pod dyrekcją Macieja Cisowskiego.

Zaprezentowane zostaną największe ponadczasowe kompozycje, na których wychowało się już kilka pokoleń melomanów muzyki filmowej. SuperWirtuozi zabiorą nie tylko dzieci, ale i dorosłych, w krainę pięknych melodii o przyjaźni, miłości, odwadze i poszukiwaniu przygód. Daniel Cebula-Orynicz - którego głos można było podziwiać m.in. podczas finału 6. edycji programu The Voice of Poland oraz festiwalu Pejzaż bez Ciebie poświęconemu pamięci Zbigniewa Wodeckiego - wykona tym razem przekrój przebojów Disneya i utwory z bajek DreamWorks w nowych aranżacjach Macieja Cisowskiego. 

Od kilku lat Bielskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta i regionu na niedzielne poranki muzyczne odbywające się raz w miesiącu. Podczas tych spotkań, które zaskarbiły sobie serce wielu dzieci i ich rodziców, artyści – muzycy i aktorzy opowiadają o muzyce, w sposób zabawny i zajmujący zarówno dla młodych, jak nieco starszych widzów. W ten sposób przybliżają młodym ludziom gatunki muzyczne, instrumenty czy postaci kompozytorów, czyli wszystko, co tworzy świat muzyki. Zabawa to najlepszy sposób na wychowywanie najmłodszych w kulturze muzycznej. Zachęceni tą formą, poznający muzyczne zagadnienia w przyszłości staną się wytrawną, już dorosłą publicznością Domu Muzyki BCK i innych sal koncertowych.

Występują SuperWirtuozi - Satellite Symphony Orchestra - pod dyrekcją Macieja Cisowskiego oraz Michał Misza Czorny.

organizator
Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338281645, 338281655, 512265535
mail: bck@bck.bielsko.pl   strona internetowa: www.bck.bielsko.pl

bilety, rezerwacje: tel. 338281645 i 338281655, od 1 grudnia 2020 roku kasa w pokoju nr 12, całodobowo bilety można kupować na stronie internetowej: www.bck.bielsko.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała