Krzysztof Kokoryn, Lody Eskimo Postaci tłoczące się wokół budki z lodami Krzysztof Kokoryn, Lody Eskimo
Galerie

Pomimo wszystko

  •  Galeria Środowisk Twórczych
    BCK, ul. Słowackiego 27
  •  Wstęp: on-line

Na początku odchodzenia od obostrzeń epidemii, ze względu na techniczne uwarunkowania, Galeria Środowisk Twórczych BCK raz jeszcze zaprasza do zapoznania się z wystawą w formie on-line.

Projekt pod znamiennym tytułem Pomimo wszystko – przygotowywany i odkładany – ostatecznie publikowany jest jako prezentacja cyfrowa. Chcemy pokazać, że w czasie największych obostrzeń artyści starali się tworzyć, nie pozostawać bezczynni. Przedstawiamy prace, które właśnie w tym czasie powstawały, jak również przypominamy te, już prezentowane, ale interesujące i może szczególnie aktualne.

Spotkamy tu dzieła zarówno dramatyczne i refleksyjne, jak i żartobliwe i radosne; niektóre podejmujące temat przyrody, natury – może trochę z nadzieją na nową wiosnę i nadchodzące dni.

W projekcie zobaczymy prace znanych artystów związanych z naszym regionem: Tamary Berdowskiej, Rafała Bojdysa, Natalii Borowicz, Krzysztofa Dadaka, Witolda Jacykowa, Michała Klisia, Krzysztofa Kokoryna, Wiesława Łysakowskiego, Jerzego Talika, Mateusza Taranowskiego, Agaty Tomiczek-Wołonciej, Pawła Warchoła, Piotra Wisły i organizatora całości projektu Piotra Czadankiewicza.

Poniżej, pod nagłówkiem Powiązane linki, można przeczytać tekst wstępny dotyczący wystawy oraz obejrzeć prezentację.

 

Zobacz poprzednią wystawę Bliżej myśli. Rysunek:
www.bck.bielsko.pl/sites/default/files/media-folder/2021/gst/gst_blizej_mysli._rysunek.pdf

organizator
Galeria Środowisk Twórczych
BCK, ul. Słowackiego 27, 43-30 Bielsko-Biała
tel. 517459450


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała