Podarunek od serca Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Podarunek od serca

  •  Galeria Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Wyjątkowa, walentynkowa akcja charytatywna już po raz szósty w Galerii Sfera. Chodzi o wsparcie Fundacji Serca dla Maluszka.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy do 14 lutego w Galerii Sfera kupić kartę podarunkową galerii, a Sfera przekaże od siebie aż połowę jej wartości na wsparcie bielskiej Fundacji Serca dla Maluszka. W zeszłym roku udało się w ten sposób zebrać aż 20.000 złotych.

Środki uzyskane podczas tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na terapię wielozmysłową, prowadzoną w nowo otwartym gabinecie Leśna ścieżka w Bielsku-Białej.

Pod opieką bielskiej fundacji znajduje się już ponad 3.000 podopiecznych. Ich zajęcia odbywają się w specjalnie do tego przystosowanej sali doświadczania świata i są terapią kierowaną nie tylko do dzieci chorych i z niepełnosprawnościami, ale również do dzieci zdrowych. Dla jednej i drugiej grupy jest to forma wszechstronnego stymulowania układu nerwowego za pomocą wszystkich zmysłów, co przekłada się na lepsze poznanie siebie, jak i świata.

Karty podarunkowe można nabyć w punkcie informacyjnym Galerii I oraz na www.sfera.com.pl/pl/karta-podarunkowa-galerii-sfera/https://www.sfera.com.pl.

organizator
Galeria Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała