Podarunek od serca dla maluszków Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Podarunek od serca dla maluszków

  •  Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Już po raz piąty Galeria Sfera zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej. Do 14 lutego z okazji Walentynek obdarowując bliskich, można pomóc podopiecznym fundacji Serca dla Maluszka.

Luty na stałe wpisał się w kalendarz jako miesiąc zakochanych. To czas, kiedy jeszcze bardziej doceniamy długoletnie przyjaźnie i otaczających nas bliskich. To również moment na poszukiwanie idealnego prezentu, który będzie wyrazem naszej wdzięczności w myśl hasła: Dobrze, że jesteś. Już po raz kolejny Galeria Sfera daje możliwość swoim klientom obdarowania ukochanej osoby, a jednocześnie pomocy podopiecznym bielskiej fundacji Serca dla Maluszka.

Fundacja obejmuje swoją opieką już około 2,5 tysiąca podopiecznych z całej Polski. Każdego dnia jej przedstawiciele walczą o to, aby wspomagać najbardziej potrzebujących w ich walce o zdrowie, przyszłość i lepsze życie. Nie inaczej jest i w tym roku.

Wspólnie dzielimy się dobrem i miłością
W ramach wspólnej akcji do każdej karty podarunkowej zakupionej do 14 lutego Galeria Sfera dołoży 50 procent jej wartości na rzecz Fundacji Serca dla Maluszka, która przeznaczy środki na leczenie chorych dzieci.

- W tym roku po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić państwa do wzięcia udziału we wspaniałej akcji, która odbędzie się w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że tegoroczne walentynki będą równie owocne, co te, organizowane w latach ubiegłych, kiedy udało się opłacić kosztowne badania genetyczne dla naszych dzielnych podopiecznych - mówi prezes zarządu Fundacji Serca dla Maluszka Ewelina Kliś. - W tym roku pragniemy wesprzeć maluszki, zmagające się z ciężkimi wadami serca. Choroby natury kardiologicznej dotykają wielu naszych podopiecznych, u ponad 200 z nich wada serca jest schorzeniem wiodącym, które często wymaga skomplikowanych interwencji kardiochirurgicznych. Mamy nadzieję, że atmosfera miłości w tym roku również będzie nam sprzyjać i ponownie uda nam się zdziałać wspólnie wiele dobra. Każdy gest w tym dniu, będzie dla naszych podopiecznych nieocenionym wsparciem – dodaje.

W zeszłym roku w ramach akcji walentynkowej Galeria Sfera zebrała kwotę 15.000 złotych. Fundacja Serca dla Maluszka przeznaczyła je na wsparcie podopiecznych fundacji.

- Galeria Sfera jest otwarta na niesienie pomocy organizacjom i mieszkańcom regionu. Sukces naszych poprzednich walentynkowych akcji pokazał, jak wielkie serca mają bielszczanie i jak chętnie dzielą się dobrem zarówno z najbliższymi, jak i tymi najbardziej potrzebującymi – mówi Marketing Manager Galerii Sfera Dagmara Gąsiorek.

źródło: Galeria Sfera

organizator
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała