Podaruj świąteczną kartkę  Na zdjęciu plakat konkursu Podaruj świąteczną kartkę 
Rozmaitości

Podaruj świąteczną kartkę 

  •  Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
    ul. Barkowska 167c
  •  Wstęp: konkurs

Do udziału w 10. edycji konkursu plastycznego Podaruj świąteczną kartkę zaprasza Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja w Bielsku-Białej. Co ważne, wykonane na konkurs kartki wraz z życzeniami trafią do mieszkańców bielskich i okolicznych Domów Pomocy Społecznej.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie dowolną techniką kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia i przesłanie jej wraz z kuponem konkursowym na adres Fundacji Nadzieja: ul. Barkowska 167c, 43-346 Bielsko-Biała do 30 listopada br.

Kartki zostaną ocenione w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym do lat 4, dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6, uczniowie szkoły podstawowej klas I-III, uczniowie szkoły podstawowej klas IV-VI, uczniowie szkoły podstawowej klas VII-VIII oraz szkoły średnie. Dla najbardziej zaangażowanej klasy przewidziana jest nagroda specjalna.

Po rozstrzygnięciu konkursu Fundacja Nadzieja dołączy do kartek świątecznych życzenia i przekaże je mieszkańcom domów pomocy społecznej działających w Bielsku-Białej i okolicach.

Regulamin konkursu i kupon konkursowy znajdują się pod linkiem: http://www.nadzieja.bielsko.pl/aktualnosci/konkurs-plastyczny.

organizator
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
ul. Barkowska 167c, 43-346 Bielsko-Biała
tel. 338160767, 665020609
mail: fundacja@nadzieja.bielsko.pl   strona internetowa: www.nadzieja.bielsko.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała