Pocztówka z Bielska-Białej

  •  Dom Kultury w Olszówce
    ul. Olszówka 20
  •  Wstęp: konkurs on line

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Pocztówka z Bielska-Białej. Samodzielnie wykonane prace – w technikach: fotografia, grafika komputerowa, grafika warsztatowa, kolaż, techniki kombinowane, rysunek, malarstwo - należy sfotografować i zdjęcia w dobrej jakości przesłać na adres mailowy DK - olszowka@mdk.bielsko.pl - z dopiskiem Pocztówka z Bielska-Białej do 27 maja. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 czerwca.

- Nasze piękne miasto Bielsko-Biała urzeka nie tylko swoimi zabytkami, lecz także urokliwą atmosferą. Jednocześnie jest bardzo malowniczo ułożone u stóp Beskidów: Małego i Śląskiego. Bliskość gór i przepiękne krajobrazy sprawiają, że w szybki sposób można oderwać się od zgiełku miasta i naładować akumulatory, odpoczywając na łonie natury. Dlatego też, chcąc rozbudzić zachwyt i miłość do naszego miasta wśród mieszkańców, a szczególnie wśród dzieci i młodzieży, zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Tworząc prace, zwracajmy uwagę, by były one swojego rodzaju promocją naszego miasta, podkreśleniem jego piękna i uroku. Głównym celem konkursu jest zainteresowanie, szczególnie dzieci i młodzieży, technikami plastycznymi oraz danie im szansy na wyrażenie siebie poprzez działania artystyczne – zachęca organizator konkursu Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej - Dom Kultury w Olszówce.

Konkurs ma charakter otwarty (bez ograniczenia wiekowego) o zasięgu rejonowym. Prace będą oceniane według kategorii wiekowych. Jury oceniać będzie: oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie mdk.bielsko.pl/dkolszowka

Udział w konkursie jest bezpłatny.

organizator
Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338292584
mail: olszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała