Pocztówka z Bielska-Białej, to co łączy – ta co dzieli Na zdjęciu plakat konkursowy
Galerie

Pocztówka z Bielska-Białej, to co łączy – ta co dzieli

  •  Dom Kultury w Olszówce
    ul. Olszówka 20
  •  Wstęp: on-line

Do przygotowania miejskich pocztówek zachęca Domu Kultury w Olszówce, który po raz 9. przygotował konkurs plastyczny Pocztówka z Bielska-Białej, to co łączy – ta co dzieli.

Konkurs ma charakter otwarty, bez ograniczenia wiekowego. Prace można wykonać w takich technikach, jak: fotografia artystyczna, grafika komputerowa, grafika warsztatowa, kolaż (techniki kombinowane), malarstwo czy rysunek. Pracę należy wykonać samodzielnie, zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres: e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem Pocztówka z Bielska-Białej.

Na prace w tym konkursie Dom Kultury w Olszówce czeka do 15 maja 2021 r. Ogłoszenie wyników zaplanowano on-line 26 maja 2021 o godz. 18.00 na stronie internetowej https://www.mdk.bielsko.pl/dkolszowka oraz na Facebooku DK: www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce i na kanale YouTube.

Najlepsze dzieła konkursowiczów DK wydrukuje w formie pocztówek - każdy laureat dostaje swoją wydrukowaną pocztówkę -  oraz na banerach, które można będzie oglądać przez cały czerwiec w przestrzeni miejskiej Cygańskiego Lasu. Pokonkursowa wystawa prezentowana będzie do 30 czerwca w Domu Kultury w Olszówce oraz on-line.

Konkurs na pocztówkę corocznie towarzyszy Dniom Bielska-Białej, które w tym roku ze względu na pandemię odbędą się na przełomie sierpnia i września. Święto miasta zaplanowano w dniach od 27 sierpnia do 5 września 2021 r.

organizator
Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338292584
mail: olszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała