Plagi
Teatr

Plagi

  •  Bielskie Centrum Kultury
    ul. Słowackiego 27,
  • Wstęp wolny

24 lutego o godz. 18.00 Fundacja Drachma oraz Teatr Tańca Szofar po raz kolejny zapraszają do Bielskiego Centrum Kultury na Plagi - wyjątkowy spektakl taneczny.  Poprzednie pokazy przedstawienia cieszyły się dużym zainteresowaniem i wywarły ogromne wrażenie na widowni, dlatego organizatorzy postanowili wystawić spektakl raz jeszcze.

Tytułowe starotestamentowe plagi ukazane są tu jako problemy dzisiejszego świata. Nie są one jednak te same, lecz współczesne, bliskie każdemu z nas.Stroje i muzyka mają za zadanie wprowadzenie w grozę i zaskoczenie. Dopełnieniem są światła, które potęgują całość, tworząc niepowtarzalny charakter.

Nowy zwiastun przedstawienia:
https://www.youtube.com/watch?v=l_oUnk7iU2M

Uwaga: widowisko jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona, w związku z tym wszystkich chętnych organizatorzy proszą o kontakt w celu rezerwacji bezpłatnych biletów.

tel. 606 404 763 (w godz. 8.00-16.00)
e-mail: biuro@drachma.org.pl

- Będzie to już ostatnie wystawienie niniejszego spektaklu, więc tym bardziej zachęcamy do zobaczenia tego niezwykłego widowiska. Zapraszamy także na profil na fb https://www.facebook.com/events/277435276566677/ oraz na naszą stronę internetową - www.drachma.org.pl, na której również dostępne są informacje o spektaklu oraz innych naszych projektach – zachęcają organizatorzy.

organizator
Fundacja Drachma
ul. Mikołaja Reja 18, 43-300 Bielsko-Biała
mail: biuro@drachma.org.pl   strona internetowa: www.drachma.org.pl

biuro czynne pn-pt w godz. 8.00-16.00
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała