Piotr Strzeżysz: Jak zaplanować i zrealizować podróż marzeń
Książki

Piotr Strzeżysz: Jak zaplanować i zrealizować podróż marzeń

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Spotkanie dla młodzieży.

Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej zaprasza na spotkanie autorskie z podróżnikiem, miłośnikiem wypraw rowerowych, autorem nagradzanych książek i fotografem,  Piotrem Strzeżyszem, pt. Podróżowanie to szukanie baśni. Gość KB zabierze nas w egzotyczną podróż, dzieląc się swoimi doświadczeniami z wędrówek po odległych zakątkach świata, pokaże piękne zdjęcia z takich miejsc jak Tybet, Indie, Boliwia, Sudan, Stany Zjednoczone czy Kolumbia. Udzieli rad podróżnikom i udowodni, że można spełniać swoje marzenia. 

Stkanie odbędzie się 25 czerwca 2020 r. o godzinie 15.00. w budynku Książnicy Beskidzkiej  przy ul. Juliusza Słowackiego 17a. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na obecne przepisy sanitarne, mamy tylko 24 miejsca, konieczne są zapisy  tel. 33 8228221 w. 246.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała