People are strange. W morzu inności Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

People are strange. W morzu inności

  •  Studio Lupa
    ul. Barlickiego 15
  •  Wstęp: 50 zł

Warsztaty rozwoju i zmiany zaplanowano 13 listopada w godz.10.00-17.00, koszt 50 zł.

zapisy: warsztat.peoplearestrange@protonmail.com

Organizator: Fundacja Warszawa jest kobietą. Partnerzy: Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu (dawniej zwana Akademią POP), Fundacja Głębokiej Demokracji, Pogotowie Facylitacyjne i Stowarzyszenie Family Voices.

Czyim problemem jest inna, inny? Dlaczego inny/a jest zawsze częścią mnie? Jak przestać uciekać przed samym sobą? Zapraszamy na cykl warsztatów INNY/INNA TO JA. Inność jest nie tylko problemem społecznym lecz kwestią indywidualnego rozwoju każdego/każdej z nas.

W ramach warsztatów będziemy poruszać się po „świecie we mnie i w tobie”, przyjrzymy się temu jak traktujemy inność w sobie, poczujemy siłę kobiet, odkryjemy ich pasję, porozmawiamy o tym co w feminizmie jest nam bliskie, a co obce. Weźmiemy na warsztat nasze związki z osobami z innych kultur i poszukamy w sobie nastoletnich emocji.

Projekt INNY/INNA TO JA to cykl warsztatów rozwojowych opierających się na pracy z własnym doświadczeniem, a nie poglądach. Jesteśmy świadomi, że żadna zmiana w sferze indywidualnej i społecznej nie dokonuje się z dnia na dzień. Jest to proces wymagający czasu i pracy. Zamiast uciekać przed zmianami, budować mury w swojej głowie i wokół domu możemy stworzyć przestrzeń w sobie do rozwoju i kontaktu z szeroko rozumianą innością w nas i w świecie, który nas otacza.

Patronat nad projektem objęła Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu (dawniej Akademia POP). Warsztaty prowadzą certyfikowani przez Akademię POP trenerzy i trenerki. Warsztaty odbywać się będą w Warszawie, a jeden gościnnie w Bielsku-Białej.

organizator
Studio Lupa
ul. Barlickiego 15, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/studiolupaBB


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała