Paweł Domagała: Narnia Tour Na zdjęciu Paweł Domagała
Muzyka

Paweł Domagała: Narnia Tour

  •  Cavatina Hall
    ul. Dworkowa 2
  •  Wstęp: 16-100 zł

18 listopada 2022 roku to dzień premiery nowej płyty Pawła Domagały pt. Narnia, nawiązującej do Opowieści z Narnii C. S. Lewisa. Teraz aartysta wyrusza w wielką trasę koncertową pt. Narnia Tour, na której zaprezentuje publiczności nowe piosenki.

Narnia jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: Łe Łe oraz Dzieci u dziadków i Po co ten krzyk. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w Narnii. Wcześniejsze płyty artysty: Opowiem Ci o mnie i 1984 pokryły się platyną, natomiast album pt. Wracaj pokrył się złotem. 

Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową Narnię, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą – opowiada wokalista.

Paweł Domagała zagra dla nas magiczne koncerty na trasie Narnia Tour w 2022 i 2023 roku. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć Pawła Domagałę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo.

organizator
Cavatina Hall
ul. Dworkowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 551 588
mail: kasy@cavatinahall.pl   strona internetowa: https://cavatinahall.pl/

Bilety dostępne na stronie www.cavatinahall.pl
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała