Parada kapeluszy Na zdjęciu parada kapeluszy
Rozmaitości

Parada kapeluszy

  •  Park Słowackiego
    ulica Juliusza Słowackiego 27,
  • Wstęp wolny

Dni Bielska-Białej. 70-lecie połączenia Bielska i Białej

Parada Kapeluszy – przemarsz seniorów w różnorodnych nakryciach głowy godz. 15.00, start: plac Ratuszowy – meta: Park Słowackiego.

Do udziału w paradzie organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów z naszego miasta. Warunkiem uczestnictwa będzie założenie dowolnego nakrycia głowy – w dowolnym stylu, kształcie, rozmiarze i kolorze. Zachęcamy seniorów do własnoręcznego wykonania lub ozdobienia kapeluszy, czapek, beretów, kaszkietów, szlafmyc oraz innych nakryć głowy, i zaprezentowania ich w barwnej paradzie – informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu
Miejskiego.
Chęć udziału w paradzie należy zgłosić w Wydziale Polityki Społecznej UM co najmniej na 1 tydzień przed planowanym terminem imprezy.
Zbiórka na placu Ratuszowym rozpocznie się o godz. 14.00, po powitaniu przez prezydenta miasta ok. godz. 15.00 nastąpi wymarsz do Parku Słowackiego. Po przybyciu do parku odbędzie się koncert piosenek z repertuaru Marii Koterbskiej i Anny Jantar. Modę zaprezentuje grupa Modelki Seniorki z BB. O godz. 18.00 pod namiotem impreza taneczna przy muzyce lat 60., 70., 80.; przewidziane jest także karaoke oraz nauka układów tanecznych w grupie.

organizator
Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334971499 strona internetowa: www.um.bielsko.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała