Pappeteria: Dziwaczka Na zdjęciu plakat spektaklu
Teatr

Pappeteria: Dziwaczka

  •  Dom Kultury im. Jacka Lecha
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: zapisy

MIKRA, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza 25 lipca o godz. 13.00 na spektakl teatralny pt. Dziwaczka grupy teatralnej Pappeteria

Dziwaczka  to sztuka  opowiadająca o problemach z którymi borykamy się na co dzień.  W obecnych czasach często zastanawiamy się, czego oczekują od nas inni. Zapominamy przy tym zadać sobie najważniejsze pytanie:

Czego ja oczekuję od siebie? Za jakimi prawdami chcę zmierzać? Często rezygnujemy z własnego szczęścia, by inni byli z nas dumni, żebyśmy czuli się akceptowani. Przy tym zawsze brakuje nam kawałka siebie, który skrywamy przed światem, bo może nie wpisywać się we współczesne kanony.

Tytułowa Dziwaczka, pomimo młodego wieku, łamie ten schemat i chce odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży do legendarnej Pawini napotyka wiele zwierząt i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wpływają na jej losy. Nie obywa się bez rozczarowań i podniosłych chwil. Ale, czy tak jak w prawdziwym życiu, wszystko jest takie na jakie wygląda? Czy może kryje się za tym drugie dno, o którym nikt nie wie?

Rezerwacja pod nr tel. 33 816 34 57, 571 229 437 lub mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

organizator
Dom Kultury im. Jacka Lecha
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457, 509850057
mail: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/

dawniej Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich - Mikra
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała