Oh My Goat - urodziny Goorala Na zdjęciu plakat imprezy
Muzyka

Oh My Goat - urodziny Goorala

  •  Kozia Góra
    ul. Pocztowa 34
  •  Wstęp: 100 zł/1 os., 150 zł/2 os. do nabycia gotówką

Druga edycja Oh My Goat- Full Moon. W okolicy pełni księżyca celebracja urodzin Goorala. Będzie świeża muzyka klubowa wzbogacona elementami twórczości ludowej i ethno. Wystąpi 5 artystów: Atina (Bielsko-Biała), Raidho (Warszawa), Pysh live (Berlin), Alien (Bielsko-Biała) i Gooral live.

Raidho - to połączenie nowoczesnej muzyki elektronicznej z elementami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata. Ten projekt pojawił się w szanowanych miejscach na całym świecie tkj.: Be Tulum i Besos Tulum w Mwksyku, ADE w Holandii czy też legendarnym BURNING MAN w USA. Raidho zagrał również na wielu rodzinnych festiwalach. W kolaboracji z utalentowanym instrumentalistą T-etno. W setach Raidho możemy spodziewać się magicznych uniesień oraz hipnotyzujących doznań połączonych etnicznymi elementami z całego świata.

Pysh, a właściwie Filip Abramczyk to pochodzący z Polski DJ i producent muzyczny, na codzień stacjonujący w Berlinie. Jego występy na stałe zapisały się w lineup’ach największych, polskich klubów i festiwali muzycznych. Dzielił scenę z czołowymi artystami światowej sceny elektronicznej. Jego produkcje ujrzały światło dzienne na całym świecie, pod szyldem takich labeli jak Jeahmon, Click, Einmusika czy Ritter Buzke. To właśnie dla tej wytwórni nagrał utwór we współpracy z zespołami foklowymi: Zozulą i Kosami. Ich głosy w połączeniu z bitami muzyki elektronicznej wprowadzają słuchaczy w mistyczny wymiar muzyki house.

Atina - jej przygoda z muzyką zaczęła się wiele lat temu od miksowania dnb z winyli. Jednak życie wymusiło dłuższą przerwę - dopiero po latach ta pochodząca z Bielska-Białej dj-ka ponownie zaczęła grać. Dziś w jej setach można usłyszeć różnorodne odmiany muzyki house - od klimatów deep po progresie. Żywiołowa energia i doskonały kontakt z publicznością to wyznaczniki jej dj-skiego stylu. Można ja było usłyszeć m.in na Snowfest festiwa, Carbon Festiwal oraz w klubach w całej Polsce. Zapraszamy na ten wyjątkowy dj-set.

DFX - Bartosz Alien Kasowski. Od DJ’ingu wszytko się zaczeło. Jego studio 34UDGS otwarte w 2001 r. początkowo miało być tylko miejscem do rozwijania umiejętności grania, jednak sukcesywnie pasja do dźwięku przekształciła się w życiową misję. Równolegle w początkowych latach działalności rozwijał się jako DJ. Można było go spotkać w wielu bielskich klubach (m.in. Arhythmia, Tlen, Tupot), jak i w Krakowie (Maska), Zakopanem (VaVaVoom), Warszawie (Luzztro), Szczecinie (Crossed), Raciborzu (Ozon), czy np. na festiwalu Sountropolis w Ogrdzieńcu. Jego ulubiony styl to house, base house, tech house.

Gooral od prawie 20 lat łączy z sukcesami tradycyjną muzykę góralską z elektroniką i nutą klubową. To oryginalne połączenie gatunków zaprezentował na ponad 1.200 livach w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver.
Artysta wydal 7 płyt, z czego ostatnią w gwatemalskiej wytwórni Resueno. Dla Goorala muzyka jest czymś więcej niż tylko rozrywką.
Od 2020 roku, artysta zaczął grać downtempowe live acty w strojeniu A-432Hz. Obecnie bielszczanin po zgłębieniu starożytnej wiedzy o leczniczym działaniu muzyki, przemyca częstotliwości solfeżowe do swojej twórczości energetyzując czakry .

Wejście na obiekt od godz 18.00 jest biletowane, bilety do nabycia:
- na Koziej,
- Infobit s.c. Kasy Fiskalne ul.Szarotki 32,
- Outdoorzy.pl CH Nowe Miasto ul. Legionów 26/28L.

organizator
Kozia Góra
ul. Pocztowa 34, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: www.kozia.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała