Książnica Beskidzka, gmach główny, fot. Paweł Sowa Na zdjęciu Książnica Beskidzka, gmach główny
Książki

Oto jest M. Šašek

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Wystawa udostępniona przez Wydawnictwo Dwie Siostry

Wybierzcie się w niezwykłą podróż w stylowe lata 60., by podziwiać zapierające dech w piersiach architekturę najpiękniejszych miast świata i poznać zwyczaje ich mieszkańców. Waszym przewodnikiem będzie czeski mistrz ilustracji Miroslav Šašek, autor słynnych na całym świecie ilustrowanych przewodników z serii Oto jest… - zaprasza Książnica Beskidzka.

W Polsce nakładem Wydawnictwa Dwie Siostry ukazało się 6 książek z liczącej aż 18 części serii: Oto jest Paryż, Oto jest Rzym, Oto jest Londyn, Oto jest Nowy Jork, Oto jest Monachium, Oto jest Wenecja.

Wysmakowane i pełne humoru ilustracje Miroslava Šaška zapraszają do świata sprzed lat, pokazując nie tylko budynki, ale także zwyczaje, strojem pojazdy i mnóstwo ciekawych szczegółów. W interesujący i zabawny sposób przedstawiają słynne miasta, zachęcając zarazem do podróżowania i uważnego odkrywania nieznanych miejsc.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała