Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski: Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady Na zdjęciu logo biblioteki
Książki

Ola Synowiec i Arkadiusz Winiatorski: Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Spotkanie autorskie z podróżnikami Olą Synowiec i Arkadiuszem Winiatorskim, autorami książki Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. Podczas spotkania podróżnicy opowiedzą o ich PIESZEJ wyprawie z Panamy do Kanady, podczas której pokonali prawie 12.000 kilometrów, po drodze zdobywając najwyższe szczyty każdego odwiedzanego kraju Ameryki Centralnej.

Obecnie podróżnicy realizują projekt obejścia wokół pieszo całej Polski.

Ola Synowiec – pisarka, dziennikarka, latynoamerykanistka. Przez 9 lat mieszkała w Meksyku, o którym pisze dla polskiej i zagranicznej prasy. Jest autorką przewodników po tym kraju, strony Mexico Blog oraz książki Dzieci szóstego słońca. W co wierzy Meksyk.

Arkadiusz Winiatorski – pisarz, autor artykułów podróżniczych oraz strony Stones on Travel. Przewodnik turystyczny po krajach Ameryki Łacińskiej.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała