Od Chamonix do Pekinu Na zdjęciu Książnica Beskidzka
Książki

Od Chamonix do Pekinu

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Beskidzka Rada Olimpijska wspólnie z Prezydentem Miasta Bielska – Białej zaprasza  na wystawę, która odbędzie się w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022.

Honorowy Patronat nad wystawą objął Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki

Beskidzka Rada Olimpijska rozpoczęła działalność jako jedna z pierwszych w kraju, powstała 42 lata temu i posiada Certyfikat nr 3 Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Działania swe prowadzi na terenie miasta Bielska – Białej, powiatów bielskiego, żywieckiego i  cieszyńskiego. Skupia w swych szeregach 157 olimpijczyków, z których większość uczestniczyła w igrzyskach kilkukrotnie oraz 27 trenerów olimpijskich.

Beskidzka Rada Olimpijska organizuje lub jest współorganizatorem wielu imprez, zawodów, konkursów i spotkań, których celem jest promocja beskidzkich olimpijczyków oraz olimpizmu.
 

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.

Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała