Justyna Chrobak z książką Nowa książka Justyny Chrobak Justyna Chrobak z książką
Książki

Nowa książka Justyny Chrobak

  •  Justyna Chrobak
  •  Wstęp: wg cennika

Premiera 16 czerwca!

Nowa powieść bielszczanki, autorka powieści obyczajowych i romansów Zapach miłości, Córka lasu, Trzy razy M  i Zimna S. Odwilż jest kontynuacją Zimnej S wydanej w zeszłym roku we wrześniu przez Wydawnictwo Kobiece.

Przeżywając osobistą tragedię Malwina odkrywa coś, co na zawsze zmieni jej życie. Dowiaduje się o ogromnym spadku, na horyzoncie pojawia się również tajemniczy przyjaciel rodziny, a także ktoś, kto zaślepiony chęcią zysku grozi jej i szantażuje.

Premiera książki będzie mieć miejsce 16 czerwca na profilu FB autorki i jej instagramie: 

https://www.facebook.com/justynachrobakprofilautorski

https://www.instagram.com/justynachrobak_autor/?hl=pl

Historie, jakie spisuję, są utrzymane w nurcie szeroko pojętej literatury kobiecej - są to powieści obyczajowe, romanse z elementami sensacji, zdarzyła się również jedna książka z elementami fantasy, skierowana do młodzieży. Jako ciekawostkę dodam, że akcja jednej z mojej powieści - Trzy razy M - dzieje się właśnie w Bielsku-Białej. Każda książka jest inna, w każdej odkrywam nową pisarską drogę, z każdą kolejną czuję się z moim warsztatem coraz pewniej. Pisanie to coś, co kocham i mam nadzieję, że kiedyś stanie się to moim głównym zajęciem - mówi Justyna Chrobak.

organizator
Justyna Chrobak
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/justynachrobakprofilautorski


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała