Kadr z filmu Halloween finał na zdjęciu kadr z filmu Halloween finał
Film

Maraton Helloween

  •  Helios
    ul. Mostowa 5
  •  Wstęp: wg cennika

Nocne maratony filmowe w Heliosie jak co roku stawiają przed F\fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru są dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 28 i 31 października maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

W pierwszym są cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie was wystraszyć! Na początek długo wyczekiwana premiera Egzorcyzmy siostry Ann - przerażająca historia spotkania młodej zakonnicy, której powołaniem jest walka z demonami. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru - Smakosz odrodzenie - po 23 latach tytułowy Smakosz budzi się, by znowu zaspokoić swój głód. Następnie kolejna przedpremiera - Larwy. Na koniec trzymający w napięciu - Nie patrz w dół.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek pierwsza przedpremiera tego wieczoru Opętana - mieszkańcy małego miasteczka zaczynają umierać w tajemniczy sposób. Po krótkiej przerwie kolejna przedpremiera - Goście. Następnie Siedlisko zła - seria nadprzyrodzonych wydarzeń zmusza przypadkową rodzinę do walki o przetrwanie. Na koniec melanż życia, który wymknął się spod kontroli - Apokawixa.

organizator
Helios
ul. Mostowa 5, 43-30 Bielsko-Biała
tel. 334987015, 334987017 strona internetowa: www.helios.pl


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała