Noc bibliotek: Klimat na czytanie
Książki

Noc bibliotek: Klimat na czytanie

  •  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
    ul. Komorowicka 48
  • Wstęp wolny

W tym roku tematem przewodnim imprezy jest Klimat na czytanie, który idealnie wpasowuje się w zaistniała wokół nas sytuację. 
- Będziemy czekać na państwa w godzinach 15.00-19.00. Jak corocznie planujemy liczne atrakcje, choć ten rok jest wyjątkowy ze względu na pandemię i narzuca nam pewne ograniczenia - zapraszają organizatorzy.

Pierwszą najważniejszą niespodzianką jest inauguracja Klubu Gier Planszowych W TO MI GRAJ , która będzie miała miejsce właśnie 10.10.2020 r. – jest to zbieżne z innym świętem organizowanym po raz pierwszy w Polsce w tym dniu - Dniem Gier Planszowych. Biblioteka zaprasza więc wszystkich zainteresowanych (zwłaszcza pasjonatów planszówek) na łączące pokolenia rodzinne rozgrywki. Ze względu na obostrzenia preferowane będzie rodzinne granie, bądź granie w grupie bliskich znajomych. Będzie również możliwość zwiedzenia biblioteki, łącznie z pięknym gabinetem obecnie zajmowanym przez dyrekcję oraz strychem. Zwiedzanie zaplanowane zostało na godziny 16.00 i 18.00. Czekaja kalambury, zajęcia, pokazy filmowe, a przy sprzyjającej pogodzie gra terenowa w ogrodzie.

- W tym roku niestety będą musieli państwo wyrazić chęć uczestnictwa mailowo lub telefonicznie, gdyż będzie obowiązywała ograniczona liczba uczestników. Mail do rejestracji: wws@pbw.bielsko.pl. Obowiązywać oczywiście będzie również zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego. Zgłoszenia chęci uczestnictwa w Nocy bibliotek 2020 przyjmować będziemy
do piątku 9 października - zapowiadają organizatorzy.

Szczegóły i plan imprezy na stronie https://pbw.bielsko.pl oraz Facebooku biblioteki.

organizator
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
ul. Komorowicka 48, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338124577, 338126951
mail: biblioteka@pbw.bielsko.pl   strona internetowa: www.pbw.bielsko.pl

poniedziałek - piątek: godz. 9.00-19.00; sobota: godz. 9.00-14.00
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała