Krzysztof Kokoszewski, Jacek Obstarczyk
Muzyka

Muzyka na zamku: Krzysztof Kokoszewski, Jacek Obstarczyk

  •  Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej – Zamek Sułkowskich
    ul. Wzgórze 16,
  •  Wstęp: 15, 8 zł

W salonie muzycznym zamku Sułkowskich w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej 24 lutego o godz. 18.00 wystąpią Krzysztof Kokoszewski - skrzypce, Jacek Obstarczyk - fortepian.
W programie: Ludwig van Beethoven – sonata na skrzypce i fortepian c-moll nr 7 op. 30 oraz Sergiusz Prokofiew – sonata na skrzypce i fortepian D-dur nr 2 op. 94

Jacek Obstarczyk - pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Po ukończeniu Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej kontynuował swoją edukację  na Akademii Muzycznej w Katowicach, a następnie w prestiżowym Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. Jest członkiem i współtwórcą zespołu The ThreeX. Występował w większości krajów Europy, jak również w Argentynie, Chile, Japonii, Chinach, Indiach oraz Australii.

Krzysztof Kokoszewski - pochodzi z Bielska-Białej z rodziny z wielopokoleniowymi tradycjami muzycznymi. Laureat wielu międzynarodowych konkursów skrzypcowych. Absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej i mistrzowskiej klasy skrzypiec prof. Edwarda Zienkowskiego na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. Koncertmistrz Bielskiej Orkiestry Kameralnej oraz współzałożyciel zespołu The ThreeX.

organizator
Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334971478
mail: sztuka@um.bielsko.pl  


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała