Mural kredowy Bielsko-Biała miasto przemysłu Na zdjęciu plakat zapowiadający konkurs
Rozmaitości

Mural kredowy Bielsko-Biała miasto przemysłu

  •  Dom Kultury w Olszówce
    ul. Olszówka 20
  •  Wstęp: on-line

Konkurs jest kolejną propozycją Domu Kultury w Olszówce uczczenia jubileuszu 70-lecia połączenia Bielska i Białej, jak również chęcią zaktywizowania twórczego dzieci oraz młodzieży w trudnym czasie pandemii.

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w 4. edycji konkursu plastycznego Mural kredowy Bielsko-Biała miasto przemysłu, zorganizowanego w ramach jubileuszu 70-lecia połączenia Bielska i Białej. Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej i średniej, wychowanków placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej i okolic.

Mural może być wykonany na - kartonie, płycie chodnikowej, tablicy... Z wykorzystaniem kolorowej kredy, węgla i innych materiałów łatwych do zmycia.

Jury oceniać będzie - oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny.

Pracę należy wykonać samodzielnie, zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem Mural kredowy Bielsko-Biała miasto przemysłu.

Termin przesłania prac mija 20.04.2021 r.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie: https://www.mdk.bielsko.pl/dkolszowka/wydarzenie/mural-kredowy-bielsko-biala-miasto-przemyslu-konkurs-plastyczny-w-domu-kultury-w-olszowce

Wyniki oraz wystawę pokonkursowa DK zaprezentuje 21.04.2021 r. o godz. 18.00 na stronie MDK, Facebook i YouTube Domu Kultury w Olszówce: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce

organizator
Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338292584
mail: olszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce


Wydarzenia    

wtorek

27

kwietnia

18:00


ogłoszenie wyników konkursu i otwarcie wystawy

Skontaktuj się

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała