Moja podróż w kosmos Na zdjęciu plakat konkursu Moja podróż w kosmos
Rozmaitości

Moja podróż w kosmos

  •  Dom Kultury w Wapienicy
    ul. Cieszyńska 398
  • Wstęp wolny

Konkurs plastyczny z okazji przypadającego 21 maja Światowego Dnia Kosmosu przygotował Dom Kultury w Wapienicy. 
Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Przygotowane prace powinny dotyczyć tematyki kosmosu oraz elementów w nim znajdujących się.

- Podroż w kosmos może być niezwykle inspirująca: planety, gwiazdy, galaktyki, rakiety, stacje kosmiczne... a nawet ufoludki. Przedstawcie to w swoich pracach. Na zgłoszenia DK czekamy do 16 maja, a ogłoszenie wyników odbędzie się 21 maja - zaprasza Dom Kultury wWapienicy.

Międzynarodowy Dzień Kosmosu został ustanowiony przez amerykańskich astronautów oraz firmę Lockheed Martin, która na przestrzeni lat jest partnerem NASA. O wprowadzaniu tego święta poinformował amerykański astronauta Andrew Thomas, znajdując się na rosyjskiej stacji kosmicznej Świat w 1998 roku. Celem wydarzenia jest promocja dotychczasowych odkryć we wszechświecie oraz inspirowanie naukowców do dalszych działań.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie:  https://www.mdk.bielsko.pl/dkwapienica/wydarzenie/konkurs-plastyczny-moja-podroz-w-kosmos

organizator
Dom Kultury w Wapienicy
ul. Cieszyńska 398, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338184148 strona internetowa: https://www.facebook.com/pages/category/Community-Center/Dom-Kultury-w-Wapienicy-337512683094352/


Wydarzenia    

piątek

21

maja

00:00


ogłoszenie wyników konkursu

Skontaktuj się

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała