Moja pasja
Rozmaitości

Moja pasja

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: akcja internetowa

Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich zaprasza wszystkich - bez względu na wiek - do kolejnej internetowej zabawy w ramach akcji #nienudzimisie. Tym razem jest to akcja filmowa Moja pasja.

- Co sprawia, że czas przestaje dla was istnieć? Co wywołuje uśmiech na Waszych twarzach? Nakręćcie krótki filmik o długości (maks. 5 min) i pokażcie nam swoją pasję, zainteresowania, hobby i wyślijcie nam drogą elektroniczną na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl lub za pośrednictwem naszego facebookowego profilu. Podzielimy się waszymi dziełami na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych: www.facebook.com/domkulturymikuszowice oraz www.instagram.com/mikra_dom_kultury - zaprasza Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich. - Z przyjemnością przedstawimy je również podczas imprez, które będziemy organizowali w naszej placówce, kiedy już będzie to możliwe.

Przesłanie filmu jest jednoznaczne ze zgodą na jego publikowanie. W przypadku osób niepełnoletnich zgłoszenie musi zostać wysłane mailem i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych. Celem wzięcia udziału w wydarzeniu on-line, DK prosi o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia: Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w filmowej akcji #nienudzimisie - Moja pasja.
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała