Mela Koteluk dla Świetlikowa  Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Mela Koteluk dla Świetlikowa

8 czerwca o godz. 19.00 w Cavatina Hall Bielsko Biała odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, które od 14 lat działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa śląskiego.

Chcemy dodawać życia dniom, nawet jeśli dni nie można już dodać do życia

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa śląskiego.

Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci. Pod opiekę hospicjum trafiają dzieci w sytuacji, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości, dalsze leczenie niesie coraz więcej cierpienia, a dziecko i rodzice chcą wrócić do domu. Chcą znaleźć się w znanym sobie otoczeniu, blisko własnego łóżeczka i zabawek oraz najbliżej rodziny. Z daleka od szpitalnego hałasu i aparatury. Bo w domu dzieci mniej się boją… 

Drugim obszarem działalności Fundacji jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Centrum Opieki Dziennej, czyli w takim specjalistycznym przedszkolu, które zostało otwarte w czerwcu 2017 roku. 

Nasza Fundacja nie miałaby możliwości działania, Centrum Dziennej Opieki nie miałby szansy powstać, a tyle dobra nie miałoby szansy się wydarzyć bez pomocy ofiarnych i wrażliwych osób.

Jedną z nich jest Mela Koteluk, która pierwszy raz przyjechała do Świetlikowa podczas jego budowy. Wsparła nas biorąc udział w sesji do kalendarza charytatywnego, a z okazji 10-lecia naszej Fundacji, wraz z Sebastianem Riedlem wykonała piękny, jubileuszowy koncert.

https://cavatinahall.pl/events/mela-koteluk/?_gl=1*1w9hxwp*_up*MQ..&gclid=CjwKCAjwouexBhAuEiwAtW_Zx7oknrgBvdZZoljcC89aAiOFXOXUq8iwSc1727hScpqz3hD3zW_f_xoC7jcQAvD_BwE

organizator
Cavatina Hall
ul. Dworkowa 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 790 551 588
mail: kasy@cavatinahall.pl   strona internetowa: https://cavatinahall.pl/

Bilety dostępne na stronie www.cavatinahall.pl
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała