Marian Dziędziel Na zdjęciu plakat spotkania
Książki

Marian Dziędziel

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  •  Wstęp: zapisy

Spotkanie autorskie z aktorem Marianem Dziędzielem

Aktor karierę rozpoczynał w serialu Stawka większa niż życie, grając w odcinku Akcja LIŚĆ DĘBU ukrywającego się u Tomali Polaka. Później były role u Kazimierza Kutza oraz epizody w Blisko, coraz bliżej. Jednak Marian Dziędziel nie jest wyłącznie aktorem śląskim. Zagrał genialne role w wielu serialach telewizyjnych oraz na deskach teatralnych. Znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego (m.in. Wesele, Dom zły, Drogówka). Znakomicie wciela się w postacie o skomplikowanej osobowości, a gra tak, że aż ciarki biegają po plecach. Jego głęboki głos powalana na kolana.

Spotkanie poprowadzi Dariusz Rekosz.

Spotkanie zorganizowane w ramach programu Gotowi by zwyciężać. BIBLIOTEKA SENIOROM dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury

obowiązują zapisy pod nr tel. 33 82 282 21, tonowo 2 i 1

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała