Książnica Beskidzka, fot. Paweł Sowa Na zdjęciu Książnica Beskidzka
Książki

Marek Tomalik: 9 ognisk

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  •  Wstęp: zapisy

Spotkanie autorskie z podróżnikiem.

Rozmowa dotyczyć będzie najnowszej książki Marka Tomalika 9 ognisk.
9 ognisk to książka o wszechświecie, wszechrzeczy, czasie i przestrzeni. Rozważania ujęte są w swobodnych rozmowach przy ogniskach z rozsianymi po świecie przyjaciółmi. Oświecają się nawzajem, rozmawiając o dźwięku, czasie, świetle, kosmosie, falach, fotonach i grawitacji. O historii Warszawy, Australii i bogach Meksyku, a nawet o filmach, polskich i amerykańskich. 
Marek Tomalik - podróżnik, publicysta, pisarz, dziennikarz radiowy, z wykształcenia geolog. Pasjonat i znawca Australii, do której jeździ systematycznie od 1989 roku. Organizuje wyprawy duchowo-przygodowe, nie tylko w australijski Outback.

Rozmowie towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert  z wykorzystaniem instrumentu dętego australijskich Aborygenów didgeridoo w wykonaniu Pawła Zająca.
Paweł Zając – DAAT frequency – certyfikowany terapeuta ustawień systemowych w Taunus Instytut, posiada wykształcenie muzyczne, na didgeridoo gra od 20 lat, eksperymentuje także ze śpiewem mongolskim, bębnami afrykańskimi, drumlą, gongami, misami tybetańskimi i innymi instrumentami archaicznymi. Współpracuje z muzykami i współtworzy rozmaite projekty muzyczne.

obowiązują zapisy, tel. 33 82 282 21 wew. 223

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała