Mały budowniczy
Rozmaitości

Mały budowniczy

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  •  Wstęp: on-line

Z okazji Dnia Dziecka Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich ogłasza konkurs Mały budowniczy na najciekawszą dziecięcą budowlę!

- Zapraszamy wszystkie dzieci do VI klasy szkoły podstawowej (włącznie), by samodzielnie stworzyły COŚ – oryginalnego, małego lub dużego, z klocków, patyczków, guziczków, plasteliny, ze wszystkiego co macie pod ręką – wszelkie techniki, materiały i pomysły dozwolone. Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia! Możecie stworzyć zamek, tor wyścigowy, domek dla lalek, makietę własnej planety, rakietę, postać – absolutnie WSZYSTKO, co tylko przyjdzie Wam do głowy , nadać pracy tytuł i wysłać do nas drogą elektroniczną. Liczy się oryginalność, pomysłowość, kreatywność, zamysł, cel, wykonanie. Otwórzcie swoje głowy, umysły, przygotujcie ręce do pracy i do dzieła! Pamiętajcie, że budowla/konstrukcja musi być wykonana samodzielnie przez dziecko, rodzice wykonują tylko zdjęcie pracy i wysyłają zgłoszenie na mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek (data urodzenia, klasa) oraz tytuł pracy – bez podania tych danych prace nie będą oceniane! Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny. Celem wzięcia udziału w konkursie on-line, prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia: Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w internetowym konkursie Mały budowniczy. Regulamin konkursów i wydarzeń on-line, sposób przetwarzania danych osobowych w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie www.mdk.bielsko.pl/rodo - zaprasza DK.

Na zgłoszenia i prace dzieci DK czeka do 21 czerwca. Ogłoszenie wyników 26 czerwca.
Patronem medialnym wydarzenia jest portal beskidzkamama.pl.b Natomiast partnerami oraz sponsorami nagród w konkursie sąbKlub Kreatywnego Inżyniera Flojamo oraz prowadząca profil FB Ola Szyje Aleksandra Krajs.

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała