Karolina Michalewicz
Galerie

MADE [IN] READY – Rzeczy, symbole, działania

  •  Galeria Bielska BWA
    ul. 3 Maja 11
  •  Wstęp: kontakt przez internet

Wystawa przedłużona do końca kwietnia!

Wystawa pedagogów, absolwentów i studentów Pracowni Działań Audiowizualnych i Performatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie

Wystawa „Made [in] Ready" w Galerii Bielskiej BWA jest premierowym pokazem w cyklu wystaw organizowanych z okazji jubileuszu dziesięciolecia działalności Pracowni Działań Audiowizualnych i Performatywnych, założonej i prowadzonej przez prof. Kamila Kuskowskiego na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie.
Program pracowni, odwołując się do tradycji dadaizmu, jak i zdobyczy sztuki pojęciowej, kładzie nacisk na ujawnianie i zmianę znaczeń, jakie wiązać się mogą z konkretnymi przedmiotami, prostymi działaniami, gestami itp.

Kuratorzy: Kamil Kuskowski i Dariusz Fodczuk

 

Uwaga! W oczekiwaniu na ponowne otwarcie Galerii Bielskiej BWA, udostępniamy poszczególne prace oraz materiały o wystawie za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka (https://www.facebook.com/galeriabielska/) oraz Instagrama (@galeriabielska). Ponadto zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej www.galeriabielska.pl na której publikowane są także informacje dotyczące nadchodzących wystaw i planowanych działań.

organizator
Galeria Bielska BWA
ul. 3 Maja 11, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125861, 338124119
mail: info@galeriabielska.pl   strona internetowa: www.galeriabielska.pl

galeria czynna od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 18.00,
wstęp na wystawy za 1 zł
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała