Prezydent Jarosław Klimaszewski i Krzysztof Łukaszewski z Chmielowych Podcieni, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB Na zdjęciu Prezydent Jarosław Klimaszewski i Krzysztof Łukaszewski z Chmielowych Podcieni
Rozmaitości

Licytacje na rzecz WOŚP

  •  Chmielowe Podcienia
    u. Podcienie 3
  • Wstęp wolny

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku-Białej 29 stycznia nie zakończy się na światełku do nieba. Bowiem już o godzinie 20.30 do siebie zapraszają Chmielowe Podcienia przy ulicy Podcienie 3. W lokalu odbędą się licytacje na rzecz WOŚP.

Lista fantów jest na bieżąco publikowana na Facebooku lokalu pod adresem https://www.facebook.com/chmielowepodcienia. W tej chwili to aż 44 pozycje i na tym zapewne nie koniec. Czego tam nie ma! Vouchery na - zakupy, masaże i zabiegi pielęgnacyjne, vouchery na mycie samochodu, przygodę w pokoju escape room, oprowadzanie po Bielsku-Białej przez historyka, rejs, jazdę konną z instruktorem, zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody wraz z zaporą w Wapienicy oraz loty szybowcem i motoszybowcem, płyty CD z autografami artystów, bony do lokali gastronomicznych, karnety na siłownię, zestawy upominkowe kosmetyków i dermokosmetyków, obrazy i ilustracje, rękodzieło, zaproszenia do teatru, porcelana, zestawy kaw z różnych zakątków świata, czy biżuteria.

Cały dochód z licytacji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

organizator
Chmielowe Podcienia
u. Podcienie 3, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602 255 867 strona internetowa: https://www.facebook.com/chmielowepodcienia/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała